• صفحه نخست
  • /
  • تراس سبز چیست ؟

تراس سبز فضایی است که با دیگر فضاها اختلاف ارتفاع داشته باشد و از آن بتوان به سایر مکانها احاطه داشت را تراس می گویند. تراس سبز در حقیقت فضایی در طراحی است که بتوان از مناظر اطراف لذت برد. تراس در زندگی امروز بسیار حائز اهمیت است و باعث می شود تا لحظاتی انسان بتواند از چهارچوب های بسته خانه های امروزی خارج شود. امروزه علاوه بر ایجاد بام سبز در خانه ها، با ایجاد فضای سبز در ایوان می توان محیط سرسبز و دلچسبی را برای گذراندن زمان و ثبت یک عصرانه مهیا کرد.

تراس سبز واژه‌ای است که برای ایوان هایی به کار می رود که در آنها دیوار سبز باکس های کاشت گل، میز و نیمکت و یا آب نما ها به کار رفته باشد. این ایوانها معمولاً دارای نور کافی و هوای تازه هستند و همین منظور محدودیتی در کاشت گیاه وجود ندارد و با محصولات طراحان معاصر زیگورات می توان بستر کاشت حتی برای درختچه ها را نیز مهیا کرد. تراسهای طراحان معاصر سبز علاوه بر ایجاد محیطی دلچسب برای ساکنان ساختمان به زیبایی نمای ساختمان و سیمای شهر نیز کمک می کند.

 

"تراس سبز" طراحی شده توسط طراحان معاصر زیگورات

 

این محصولات را می توان با شیشه هایی تبدیل به یک آتریوم بسته کرد و در تمامی فصول از آن استفاده کرد و گیاهانی را که نیاز به دمای ثابت دارند را در آن نگهداری کرد. کاشت گیاهان در این ایوانها معمولا در داخل تری باکس ها و گلدان های از پیش ساخته شده انجام میشود. محصولات آماده و پیش ساخته گروه طراحان معاصر زیگورات بسیار سبک و با دوام هستند و این امکان را به شما می دهند که به راحتی چیدمان آن ها را در هر زمان که بخواهید عوض کنید و به طرح دلخواه خود دست پیدا کنید. عرض کم تراس ها در ایران باعث می شود تا فضای مفید برای طراحی کم باشد به همین منظور نیازمند باکس ها و محیط های کشت کاملا استاندارد می باشند به همین منظور مجموعه ما اقلام پیش ساخته “تراس سبز” را بر اساس استاندارد های موجود و کاملا منطبق با خواست کارفرما طراحی و تولید می کند.

هزینه تراس سبز چقدر است؟

هزینه های تراس سبز بر اساس متراژ مورد نظر شما و متریال استفاده شده در پروژه و همچنین تراکم اقلام می تواند متغییر باشد. و اگر قیمت ثابتی اعلام شود به این معنی است که در رابطه با هر پروژه طراحی خاصی صورت نگرفته است.

مزایای تراس سبز :

  1. کمک به تصفیه هوای شهر
  2. کمک به زیباتر کردن نمای ساختمان
  3. افزوده شدن تراس به محیط خانه
  4. ایجاد فضای سبز شخصی در خانه
  5. امکان کاشت انواع سبزیجات

 

طراحی تراس سبز به سبک طراحان معاصر زیگورات:

زمانی که شما با مجموعه ی ما تماس می گیرید، کارشناسان ما به محل پروژه ی شما مراجعه کرده و پس از برداشت ابعاد لازم، اقدام به طراحی “تراس سبز” شما بنا به سلیقه و درخواست در مناسب ترین قیمت می نمایند. پس از تایید طرح توسط کارفرما، پروژه به کارخانه طراحان معاصر زیگورات ارجاع داده می شود و بر اساس طرح اقلام درخواستی شما، تولید می گردد و به محل پروژه ارسال میشود. در صورت نیاز به نصب بر روی دیوار ابتدا با شاسی کشی بستر مناسبی برای ساخت فراهم می گردد. پس از نصب اقلام اقدام به کاشت گیاهان صورت می گیرد و بنا بر بررسی اقلیم مورد نظر و شرایط محیط، کاشت صورت می گیرد و پس از کاشت اقدام به نصب سیستم آبیاری هوشمند می گردد و پروژه به کارفرما تحویل داده می شود.
شرکت طراحان معاصر زیگورات تنها شرکتی است که پس از تحویل پروژه اقدام به پشتیبانی و نگهداری طولانی مدت می کند و با کسر مبلغ اندکی به صورت ماهانه پشتیبانی پروژه را به عهده می گیرد.

 

با طراحان معاصر زیگورات با ساخت "تراس سبز" همراه باشید.