درباره طراحان معاصر

About Us

جرقه ای تازه در صنعت طراحی ...

طراحی در مجموعه طراحان معاصر زیگورات بر اساس یک پروتکل و تعرف مشخص شکل می گیرد و کارفرما از ابتدا با مراحل پروسه طراحی آشنا و پروژه خود را بر اساس جدیدترین متد طراحی روز دنیا و بهترین ارائه سه بعدی و نمایش انیمیشن در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل خواهد گرفت و تجربه ای متفاوت با تیم طراحی و اجرای ما کسب خواهد کرد. شرکت طراحان معاصر زیگورات در زمینه بام سبز، دیوار سبز، تراس سبز، محوطه سازی، ساخت انواع آلاچیق، آتریوم، پرگولا و معماری داخلی سابقه اجرای چندین پروژه در داخل و خارج از کشور را دارد. سیستمی که شرکت طراحان معاصر زیگورات از آن در طراحی استفاده می کند سیستم پرتابل مدولار می باشد که علاوه بر سبک بودن قابلیت جابه جایی، کیفیت بالا، هزینه پایین وتنوع طراحی و محصول از مزایای این سیستم می باشد که قابل استفاده بر روی بام سبز، دیوار سبز، تراس سبز و محوطه سازی می باشد. شما با طراحان معاصر زیگورات می توانید روف گاردن، تراس سبز، دیوار سبز و محوطه خاص مورد نظر خودتان را بسازید و به راحتی طرح خودتان را عوض کنید.

سوالات متداول
FAQ

بام سبز یا روف گاردن هزینه مشخصی ندارد و بستگی به حجم متریال استفاده شده و تراکم محصولاتی دارد که استفاده شده است و طراحی برای هر پروژه جداگانه انجام می شود.

زمانی که پروژه به پایان می رسد مجموعه طراحان معاصر زیگورات موضوعات مربوط به نگهداری از گیاهان را به کارفرما آموزش می دهد و آبیاری به صورت هوشمند نصب می گردد البته لازم به ذکر است که مجموعه در قبال هزینه ای اندک پشتیبانی و نگهداری را بر عهده می گیرد.

در بام سبز مدولار تمامی اقلام بر اساس استاندارد طراحی شده و وزن آنها بر اساس استاندارد مجاز می باشد.